Ogłoszenia:

Żywa Zona – wideo pokazujące całą Prypeć!

img
kwi
24

Daaawno temu informowaliśmy w newsach na SW o modzie „Żywa Zona”. Autorzy postawili przed sobą trudny do zrealizowania cel – odtworzyć całą Prypeć. Prace cały czas idą do przodu, a ostatnio pojawił się nowy, aż siedmiominutowy materiał na ten temat.

„Żywa Zona” nie kończy się na nowej lokacji; twórcy planują wprowadzenie fabuły, opartej w całości na książce „Tajemnca Stacji Duga”, a po jej ukończeniu freeplay, bazujący na poszukiwaniu dokumentów, sabotażu wrogich ugrupowań, itd. Ponadto będziemy mogli zwiedzić ponad 90% budynków na terenie miasta, zobaczyć znacznie poprawioną sztuczną inteligencję, szukać przydatnych także w zadaniach pobocznych schowków, a to wszystko na ulepszonej wersji silnika X-Ray.

Udostępniony film to aż siedem minut przelotu nad Prypecią, która już na tę chwilę robi świetne wrażenie, choć, jak podkreślają sami autorzy, nie odzwierciedla ostatecznej jakości moda. Jaram się. Troszkę 😉 A Waszym zdaniem tak dokładnie odtworzone miasto jest tym, czego S.T.A.L.K.E.R. potrzebuje? 

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *