Ogłoszenia:

[AKTUALIZACJA] Zwiastun lub gameplay ze S.T.A.L.K.E.R.-a 2 już w przyszłym tygodniu?

img
mar
18

Czyżby po dwóch zwiastunach wreszcie przyszedł czas na gameplay ze S.T.A.L.K.E.R.-a 2?

Kilka dni temu informowaliśmy o przewidywaniach Paula Thurrotta, według którego Microsoft szykuje jakieś większe wydarzenie na 23 marca bieżącego roku. Paul miał rację, ale tylko częściowo – Microsoft faktycznie przygotowuje własną imprezę, ale kilka dni później, 26 marca. Jak czytamy na oficjalnej stronie Xboxa:

„Pokażemy mnóstwo niezależnych tytułów, włączając w to ogłoszenia zupełnie nowych produkcji od wydawców takich jak DrinkBox, Curve Digital, Devolver Digital, Dear Villagers i innych. Podczas pokazu zaprezentujemy także nowe zwiastuny i gameplaye ponad 25 gier, w tym S.T.A.L.K.E.R.-a 2 (…)”.

Oprócz najnowszej produkcji GSC, w trakcie imprezy zobaczymy łącznie ponad 100 gier od różnych producentów z całego świata. Wydarzenie rusza już w przyszły piątek o 17:00 naszego czasu. Zapiszcie sobie datę, ale i tak będziemy do niej wracać w najbliższych dniach.

Po dwóch zwiastunach oczekiwania fanów z całego świata są naprawdę duże. Czy tym razem dostaniemy wreszcie pełnoprawny gameplay ze S.T.A.L.K.E.R.-a 2, czy kolejny trailer – przekonamy się już za tydzień. Dajcie nam koniecznie znać, co obstawiacie!

[Aktualizacja]

Artykuł na stronie uległ zmianie… Oryginalny brzmiał tak:

Nowa wersja wygląda tak:

Teoretycznie niewiele to zmienia ale uznaliśmy, że warto zwrócić Waszą uwagę…

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *