Ogłoszenia:

Zwiastun krótkometrażowego filmu w świecie STALKER-a

img
wrz
07

Krótkometrażowy film w uniwersum STALKER-a zawsze w cenie! Tym bardziej, że ten wygląda całkiem, całkiem…

W ubiegłym roku miał swoją premierę film pt. „Ręka Boga” – opowieść traktowała o dwóch braciach, którzy udali się do Strefy Wykluczenia celem uratowania swojej siostry. Podobny motyw, tak nawiasem mówiąc, mieliśmy w modzie AZM do Zewu Prypeci, który bardzo polecamy.

Oryginalną „Rękę Boga” możecie obejrzeć na YT pod tym adresem. Jest to całkiem zgrabnie zrealizowana, choć amatorska produkcja. Trochę dialogów, trochę akcji i całkiem niezła muzyka. Niestety jeśli nie znacie rosyjskiego, to jesteście skazani na napisy wygenerowanie automatycznie, ale myślę, że bez trudu zrozumiecie zaprezentowaną historię.

W produkcji jest jej kontynuacja, a twórcy podzielili się wczoraj zwiastunem, który zapowiada zagęszczenie atmosfery i zdecydowanie więcej akcji:

Film będzie nosił tytuł „Ręka Boga: Odłamek Duszy”. Kilka miesięcy temu do ekipy dołączył niejaki Rodion Łowczew (którego możecie kojarzyć np. z muzyki do xrMPE – mówiliśmy o tym dawno temu w newsach), więc należy spodziewać się jeszcze lepszej ścieżki dźwiękowej. Pod koniec zeszłego roku autorzy obiecali, że zwiastun zostanie wypuszczony niedługo przed premierą samego filmu, więc jeśli zaciekawi Was historia w „Ręce Boga”, nie będziecie musieli czekać długo na dalszy ciąg.

Filmy krótkometrażowe w uniwersum STALKER-a to dość szeroki temat, do którego wrócimy w przyszłości.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *