Ogłoszenia:

Znamy datę premiery Paradise Lost!

img
mar
12

Wiemy, kiedy ukaże się debiutancka produkcja warszawskiego Polyamorous Games, a dla nieprzekonanych – nowy zwiastun oraz gameplay.

Paradise Lost zainteresowało nas już w ubiegłym roku, bo koncepcja gry wydaje się być całkiem interesująca – w tym świecie II Wojna Światowa nie skończyła się w 1945 roku i trwała jeszcze co najmniej 20 lat – do czasu, w którym naziści zdecydowali się na atak bronią jądrową. Gdzieś wśród ruin zniszczonego kraju spotykamy głównego bohatera – dwunastoletniego Szymona, który w trakcie wędrówki natrafia na tajemniczy, niemiecki bunkier.

W demo grało się całkiem przyjemnie i choć Paradise Lost wygląda jak kolejny „symulator spacerowicza”, piękne i przytłaczające zarazem lokacje „kupiły mnie” od razu; jeśli twórcom uda się utrzymać podobny poziom w pełnej wersji, to pod względem wizualnym gra ma szanse być najładniejszą produkcją pierwszych miesięcy 2021. Fabularnie – przekonamy się po premierze, ale skoro w podziemiach mieszają się zaawansowane, acz retrofuturystyczne technologie i słowiański folklor, to byłoby bardzo trudno zepsuć ten koncept…

Z okazji ogłoszenia daty premiery pojawił się jeszcze jeden zwiastun i trwający nieco ponad 13 minut gameplay. Paradise Lost ukaże się już 24 marca i będzie kosztować 53,99 zł. Jeśli zdecydujecie się złożyć zamówienie przedpremierowe na GOG-u, dostaniecie rabat -34%.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *