Ogłoszenia:

Zmienione lokacje z Lost World

img
sie
28

Seria Lost World nigdy nie należała do moich ulubionych; zawsze uważałem te mody za niedorobione i pozbawione tego „czegoś”, co pozwoliłoby dobrze się przy nich bawić. Nowa odsłona tej serii może zmienić moje nastawienie.

Choć mod powstaje stosunkowo długo, nie mamy zbyt wielu informacji na jego temat; wiemy, że twórcy celują we freeplay podobny do Call of Chernobyl. Za bazę posłużyło tutaj AtmosFear 3 i Shoker Weapon Mod 3.0. Wisienką na torcie mają być w różnym stopniu przerobione lokacje i to właśnie im poświęcono jak dotąd najwięcej czasu.

Warto zwrócić uwagę chociażby na Mroczny Parów – mapa została pozbawiona charakterystycznych wzgórz, a teren stał się przepastną równiną.

Ponadto pojawiło się kilka nowych screenów z różnych lokacji:

Nad Lost World pracuje obecnie 6 osób. Wszyscy zajmują się przerabianiem istniejących lokacji i nie ma wśród nich niestety żadnego scenarzysty, toteż nie powinniśmy liczyć na to, że mod zapewni wciągającą historię. W dobie wszechobecnych freeplayów opartych na Call of Chernobyl ciężko uwierzyć, że akurat ten będzie powiewem świeżości, ale do premiery zostało jeszcze sporo czasu – zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *