Ogłoszenia:

Złoty Kufer 2

img
kwi
15

Bezpośrednia kontynuacja przygód Skifa.

W skrócie

Tytuł oryginalny: Золотой Обоз 2
Twórca: !SkIF!
Data wydania: 18 VI 2016
Wersja językowa: PL
Autor spolszczenia: ?
Wymagana wersja gry: repack – mod samodzielny

1.38/5 (21)

Opis

Historia przedstawiona w Złotym Kufrze 2 jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń poprzedniej części. Główny Bohater, Skif, w drodze do Czerwonego Lasu trafia na Emisję. Cudem dociera do Leśnika, z którym dzieli się informacją o celu swoich poszukiwań. Ku zdziwieniu Skifa, Leśnik zna prawdopodobną lokalizację tytułowego kufra i zdradza ją bez większych oporów – podobno należy szukać w pobliskiej kopalni…

Pech chce, że zajmuje ją tajemnicze i nieprzyjazne w stosunku do obcych ugrupowanie Grzech. Jego członkowie odmawiają gościny… Chyba, że dostarczymy im jeden z najrzadszych artefaktów w Zonie – Serce Sarkofagu. Tak zaczyna się dość długa przygoda, która pozwoli zwiedzić kilkanaście lokacji; znajdą się tu zarówno miejsca znane z podstawek, jak i zupełnie nowe. Mnogość zadań pobocznych i schowków, rozmieszczonych pomysłowo na każdej lokacji sprawia, że Złoty Kufer 2 wystarczy na kilka dłuższych wieczorów.

 • nowa fabuła, będąca kontynuacją poprzedniej części;
 • powracają skrzętnie poukrywane schowki i gotowanie pożywienia;
 • nowe artefakty;
 • sporo zadań pobocznych;
 • 14 lokacji;
 • zmiany graficzne;
 • nowe PDA

Pobieranie

Instalacja

Rozpakowujemy i gramy.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
 • img
  lis 19, 2020 @ 0:19 am

  Aby móc wejść do gry, należy ustawić SSAO na wyłączone w opcjach graficznych DX10-DX11. W przeciwnym razie wylot. Karta nvidia.
  Poprawka. Problemem jest dym wolumetryczny

  • img
   lis 19, 2020 @ 1:09 am

   Zapewne zależy to od konfiguracji – podczas testów wszystko było w porządku, ale pewnie komuś się ta uwaga przyda 🙂

 • img
  sie 3, 2023 @ 23:38 pm

  Co tu wujek może powiedzieć 😅 Świetny mod i tyle! Dawno tak dobrze mi się nie grało w stalkera. Misje ciekawe i czasem trudne (przydaje się poradnik z neta). Schowki dobrze poukrywane oraz jak w 1szej części nie da sie zbierać broni także o posiadane przedmioty należy dbać. Baza Wolności w Dolinie Mroku tak jak w Czystym Niebie (choć pewnie są zwolennicy bazy bandytów w tym miejscu). Warto zagrać!
  !!!!! mod faktycznie uruchamia się na oświetleniu statycznym także przy pierwszym uruchomieniu gry polecam niskie ustawienia (cokolwiek innego powoduje wylot do pulpitu a ustawienia można później na spokojnie „podwyższyć”)!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *