Ogłoszenia:

Zawartość preordera S.T.A.L.K.E.R.-a 2

img
cze
13

Zgodnie z obietnicą, pojawiły się pierwsze szczegóły na temat różnych wydań S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Tanio nie będzie, ale kolekcjonerzy powinni być zadowoleni…

S.T.A.L.K.E.R. 2 zadebiutuje już w kwietniu przyszłego roku, a od dzisiaj możecie zamawiać grę w preorderze. Co znajdziemy w różnych wydaniach?

Wersja cyfrowa

Wersja cyfrowa S.T.A.L.K.E.R.-a 2 to 3 różne pakiety, różniące się zawartością:

W edycji „Standard” dostaniemy grę, nieokreślony jeszcze bonus wynikający ze złożenia preodera i trochę dodatków na Steam – animowany awatar, motyw na profil oraz animowaną ramkę awatara.

Czym jest ten preorderowy bonus? Jak pisze samo GSC na oficjalnej stronie gry:

„Zamów w przedsprzedaży już dziś i otrzymaj dodatkową zawartość za darmo. Wyróżnij się z tłumu stalkerów dzięki unikalnej broni i kombinezonowi. Zanurz się jeszcze głębiej w świecie S.T.A.L.K.E.R.-a 2 dzięki dodatkowym piosenkom oraz historiom, opowiadanym przez stalkerów przy ognisku.”

Edycja „Deluxe” zawiera te same dodatki, a ponadto dodatkowe zadanie, cyfrowy artbook, soundtrack i coś, co przez niektórych fanów już zostało uznane za mocno kontrowersyjne – dodatkowy kombinezon i 3 skiny do broni. Co ciekawe, kupujący edycję „Deluxe” dostaną również 3 kolejne skiny do broni i 2 kombinezony – tyle, że przeznaczone do multiplayera, o którym napiszemy w osobnym artykule.

Cyfrowa edycja „Ultimate” to wszystkie poprzednie bonusy (z tą różnicą, że zamiast 3 skinów do multi dostajemy ich aż 7), a także dwa dodatkowe „rozszerzenia fabularne” i zawartość season passa. Tak, S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie miał season pass, ale w tym momencie nie znamy więcej szczegółów.

Wersja fizyczna

Nieco inaczej ma się sprawa z wydaniami fizycznymi. Tutaj dostępne są aż 4 różne warianty. Za najtańszy przyjdzie nam zapłacić $59.99, za najdroższy – aż $339,99. W żadnej z nich nie znajdziecie nośnika – sama gra dostępna będzie w formie kodu do wykorzystania na Steamie.

Edycja „Standard” zawiera cyfrową edycję o tej samej nazwie i bonus preordera, ponadto steelbook, przepustkę do Zony, list od twórców i zestaw naklejek.

Edycja „Limited” dodaje do tego zestawu plakat, naszywki frakcji, nieśmiertelnik i breloczek do kluczy.

W wersji „Collector’s” dostaniemy także art book i figurkę, a w najdroższej edycji „Ultimate” – lampkę (pojemnik na artefakty) oraz plecak.

S.T.A.L.K.E.R.-a 2 zamówicie na oficjalnej stronie gry, na Steamie czy Epic Games Store. Gra na premierę znajdzie się również w Game Passie.

Na koniec chcielibyśmy przypomnieć o przypadku Cyberpunka 2077, który dał chyba wszystkim do zrozumienia, że przedpremierowe kupowanie gier wideo to ślepy zaułek. Dlatego też – mimo, iż jesteśmy równie podekscytowani co Wy – zalecamy dobrze to przemyśleć. W końcu do 28 kwietnia 2022 zostało jeszcze trochę czasu… Ale ostateczną decyzję pozostawiamy Wam.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    Wernoch i Zbychu Odpowiedz
    cze 26, 2021 @ 19:06 pm

    Marketing robi swoje, sprzedaje wszystko oprócz gry XD Stalker 2 już zakopany dla mnie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *