Ogłoszenia:

Zachar Boczarow zarażony koronawirusem

img
sty
06

Pechowy rok 2020 się skończył, ale COVID-19 dalej jest z nami… Choć szczepionki dają nadzieję na szybką poprawę sytuacji, ciągle choruje coraz więcej osób. Jedną z nich był Zachar Boczarow, PR-manager GSC Game World.

„Był”, bo – jak sam twierdzi – już wyzdrowiał. W przypadku Boczarowa przebieg choroby okazał się dość łagodny, bo skończyło się na niewysokiej temperaturze przez kilka dni i utracie węchu. Są to jedne z najczęstszych objawów COVID-19.

Zdecydowanie większy dyskomfort wiązał się z konsekwencjami, choć i tu obyło się bez większych powikłań – przez około dwa tygodnie po ustąpieniu objawów zakażenia nawet drobne czynności, takie jak poruszanie się po mieszkaniu były dla niego męczące. Węch także nie powrócił od razu.

Zachar Boczarow powoli dochodzi do siebie i z każdym dniem odzyskuje siły.

Choć początkowo branża gier wideo zyskała na pojawieniu się COVID-19 i wprowadzeniu na terenie wielu państw lockdownu, z czasem i ona zaczęła odczuwać negatywne skutki pandemii. Z powodu powikłań po chorobie zmarł między innymi John Conway (twórca „Gry w Życie” – jednej z pierwszych gier), Rick May (aktor podkładający głos pod Żołnierza w Team Fortress 2) oraz, tak bliżej „naszego” podwórka, Siergiej Iwanow, o czym informowaliśmy tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *