Ogłoszenia:

Wybór – kolejne zmiany w systemie ekwipunku

img
sie
29

Z każdym kolejnym raportem z tworzenia Wyboru, twórcy zadziwiają wprowadzeniem nowych mechanik. Tym razem nie jest inaczej – pojawił się raport, w którym znajdziemy kolejne zmiany w systemie ekwipunku.

Wybór powstaje na platformie Zewu Prypeci i jeśli ktoś wątpił w kreatywność wschodnich moderów, to najnowsze informacje udowadniają, że był w błędzie. Od teraz każdy element wyposażenia możemy obejrzeć dokładnie z każdej strony – modelem można swobodnie manipulować.

Zmienił się także sposób instalacji ulepszeń; od teraz możemy robić to bezpośrednio w widoku danego elementu, wybierając część, którą chcemy zmodyfikować. Nazwy poszczególnych modułów możliwych do wykorzystania wyświetlają się po najechaniu myszką, dzięki czemu nawet osoby niezaznajomione z budową broni nie powinny mieć problemów.

Dobra wiadomość jest taka, że te „ficzery” nie powinny zbytnio wpływać na wygodę rozgrywki; podczas przełączania się na podgląd elementu, reszta świata przestaje być renderowana.

W jednym z poprzednich raportów mogliśmy zobaczyć nowe animacje i odbicia. Mod rozwija się dalej i wygląda na to, że będzie prawdziwą gratką dla fanów modyfikacji sprzętu.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    sie 31, 2020 @ 4:03 am

    No ładnie się to prezentuje, takie EFT w Zonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *