Ogłoszenia:

Wybór – kamizelki i ładownice w kolejnym raporcie [AKTUALIZACJA]

img
wrz
26

Kolejny raport z tworzenia Wyboru przedstawia nam kamizelki i system ładownic, jakich będziemy mogli używać w trakcie rozgrywki.

Wybór będzie posiadał nowe kamizelki – część z nich to gotowa, integralna część danych kombinezonów, inne będą miały system MOLLE (Modular Lightweight Load-bearing Equipment), pozwalający wyposażyć ją w dodatkowe ładownice.

Będzie 7 rodzajów ładownic, a w każdej z nich będzie można umieścić tylko przedmioty odpowiadające jej przeznaczeniu. Zawieszone wyposażenie będzie automatycznie dostępne do szybkiego użycia – zamiast otwierania plecaka, będzie można o wiele sprawniej użyć lekarstwa, wymienić magazynek, itd.

Jeśli uznacie, że macie jeszcze za mało sprzętu, pojawi się możliwość skorzystania z pasów, pozwalających zawiesić jeszcze więcej ładownic.

Pojawią się także kamizelki, w których będzie można zamontować dodatkowe płyty kevlarowe, ale należy pogodzić się z tym, że wtedy nie skorzystamy z kombinezonu. Płyty mają się wizualnie zużywać.

Czekający na moda gracze nie przestają dopytywać o fabułę Wyboru, o której nie wiemy właściwie niczego. Autorzy proszą o cierpliwość i obiecują, że w jednym z kolejnych raportów ta tajemnica zostanie ujawniona.

A my zastanawiamy się, na ile nowy system ekwipunku będzie wygodny i użyteczny w trakcie przemierzania Zony… Wybór wygląda nieźle, a kamizelki i ładownice – pod warunkiem, że zostaną dobrze zrealizowane – pozwolą na zupełnie inny poziom immersji. Będziemy przyglądać się rozwojowi moda, a jeśli i Was zaciekawił, sprawdźcie poprzedni raport i śledźcie kanał twórców, na którym pojawiać się będą kolejne materiały wideo.

[Aktualizacja]

Studio Battlestate Games, czyli twórcy Escape from Tarkov, z którego autorzy Wyboru wiele sobie „pożyczali”, zablokowali wszystkie filmy z moda. Nie wiemy co dalej z jego rozwojem.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *