Ogłoszenia:

Wiadomości z betatestów Ray of Hope

img
cze
24

Twórcy Ray of Hope wypowiedzieli się na temat testów wersji beta, rozpoczętych kilka tygodni temu. Pojawiło się także sporo screenów oraz recenzje testerów.

Najpierw spośród ponad 800 zgłoszeń wybrano 65, a z nich – 35. Twórcy zorganizowali ich w małe grupy, przemierzające Zonę w poszukiwaniu błędów, a także weryfikujące wprowadzane poprawki.

Co ważne, grupa koncentruje się głównie na mechanikach, nie gameplayu – jako, że RoH dostanie wkrótce sporą aktualizację, testy na tym etapie stałyby się szybko nieaktualne. Do wygodnej komunikacji na linii twórcy – testerzy powstały osobne kanały Discord, dzięki czemu uczestnicy zamkniętej bety są na bieżąco informowani o wprowadzanych nowościach.

Nad niektórymi kwestiami (jak np. zmiana statystyk Pijawki) prowadzone jest głosowanie, w którym każdy uczestnik testów może głosować na „tak” lub „nie”.

I tak, w trakcie ostatnich dwóch tygodni, zgłoszono ponad 40 błędów, wśród których znalazły się także te krytyczne. W związku z nieustannymi zmianami wydano około 30 kompilacji gry.

Wspomniane na początku recenzje testerów zobaczyć możecie tutaj w języku angielskim.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *