Ogłoszenia:

W The Journey zagramy jeszcze w tym miesiącu

img
wrz
15

Oczekiwanie na największą (jak do tej pory) „modową” premierę tego roku powoli dobiega końca.

The Journey może być długo oczekiwanym powiewem świeżości w moddingu S.T.A.L.K.E.R.-a. Cała scena od wielu lat zdominowana jest przez wschodnią część społeczności, a el_chupacabra – twórca The Journey – zamiast inspirować się i korzystać z tego, co już zostało stworzone, postawił na coś zupełnie nowego. Z tego względu mod ma być całkowicie innym doświadczeniem niż to, do czego przyzwyczaiły nas dotychczasowe produkcje.

Mijają już 3 lata od rozpoczęcia prac nad The Journey i wygląda na to, że prace powoli dobiegają końca. W najnowszym wpisie na Moddb, twórca poinformował o kończących się właśnie betatestach. Wszystkie błędy, jakie pojawiły się do tej pory zostały wyeliminowane.

Obecnie kompiluje się ostateczna wersja RC (release candidate – podobnie jak w przypadku Anomaly, ale tam było ich kilka), która ma przejść jeszcze jedną, dodatkową rundę testów. Po jej zakończeniu nastąpi oficjalna premiera The Journey. Kiedy to będzie? O ile nie pojawią się nieoczekiwane problemy, to jeszcze w tym miesiącu.

Ponadto autor opublikował krótkie FAQ, które przeczytacie w tym miejscu.

A jeśli ciekawi Was o czym jest The Journey i jak toczyły się losy produkcji przez ostatnie miesiące, sprawdźcie wszystkie informacje na temat moda tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *