Ogłoszenia:

Tydzień Bomb – Fallout 76 za darmo

img
paź
20

Najbardziej kontrowersyjna odsłona serii Fallout do sprawdzenia za darmo oraz inne bonusy związane z Tygodniem Bomb.

Choć sam w to nie wierzyłem, po fatalnym starcie Fallout 76 zaliczył całkiem skuteczną reanimację. I choć marketingowe bajki o wspieraniu tytułu do końca świata są mocno przesadzone, a rdzeń rozgrywki mocno uproszczony względem poprzednich odsłon (tak, nawet Fallouta 4), to F76 ciągle jest warte sprawdzenia. Tym bardziej, że gra jest dostępna za darmo – lepszej okazji nie będzie!

Podobnie jak w ubiegłym roku, Bethesda zdecydowała się na świętowanie dnia, w którym w uniwersum Fallouta niejako się rozpoczęło – 23 października 2077 to początek Wielkiej Wojny. A że jednodniowe świętowanie to w dzisiejszej branży gier wideo trochę za mało, impreza przeciągnie się do początku przyszłego tygodnia.

I tak głównym „daniem” obchodów Tygodnia Bomb jest możliwość grania w Fallout 76 za darmo w dniach 19-25 października. Jeśli gra przypadnie Wam do gustu, możecie kupić ją w tym czasie z całkiem sporym upustem (-75%) zarówno w wersji na PC, jak i konsole. To jednak nie koniec przecen, bo spadają również ceny zakupów w Atomowym Sklepie, czyli zakątku z wirtualnymi dobrami do F76. Ponadto czekają na Was trudniejsze wyzwania, większe nagrody i lepsze legendarne przedmioty.

Równolegle do Tygodnia Bomb startuje również wydarzenie z okazji zbliżającego się Helloween, które potrwa do 2 listopada.

Fallout 76 za darmo możecie wypróbować w launcherze Bethesdy, na Steamie, PlayStation oraz Xboxie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    paź 20, 2021 @ 18:45 pm

    Kupiłem ze dwa lata temu za trzy dyszki na alleszrocie, grałem może 10-15 godzin, to nie to co czwórka czy New Vegas, ale chyba zaktualizuje i zobaczy co nowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *