Ogłoszenia:

Twórcy Westworld tworzą serial w uniwersum Fallouta

img
lip
02

Dwa lata po wydaniu pechowego Fallouta 76, Bethesda zamierza stworzyć serial na podstawie gry.

Amerykański wydawca i producent ma na swoim koncie wiele niezłych gier, jednak najpopularniejsze okazały się dwie serie – The Elder Scrolls oraz, odkupiony od Interplay Entertainment za prawie 2 miliony dolarów, Fallout.

Pierwsza część od Bethesdy była jednocześnie pierwszą w pełnym 3D i odniosła niemały sukces w 2008 roku. Dwa lata później pojawiło się New Vegas, a w 2015 – Fallout 4 i (głównie) mobilna odsłona, Fallout Shelter. W 2018 ukazała się ostatnia jak do tej pory część serii, mocno krytykowana przez graczy – Fallout 76.

Nie będę zaprzeczał, że Bethesda trochę zagalopowała się z poszerzaniem uniwersum i podjęła decyzje, z którymi nie do końca mi po drodze. Dziś jednak pojawiła się szansa na coś nowego…

Jak podaje między innymi Variety, Jonathan Nolan oraz Lisa Joy, znani Wam być może jako twórcy Westworld, siądą za sterami produkcji serialu, osadzonego w uniwersum Fallouta. W projekt zaangażowany jest zarówno Amazon, jak i sama Bethesda – przede wszystkim w osobie Todda Howarda, jako producenta wykonawczego.

Do zapowiedzi dołączono krótki teaser, który zobaczycie poniżej.

Kto wie, może Howard będzie teraz tak zajęty, że na jakiś czas koniec z wydawaniem Skyrima na wszystkie możliwe platformy…

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *