Ogłoszenia:

The Truth – nowy, duży patch w Chernobylite

img
wrz
05

Zona okiem Farm51 została ponownie rozbudowana o kolejny, duży patch. Co w nim znajdziemy?

The Truth to kolejny, duży kamień milowy w rozwoju Chernobylite i gra jest już blisko wersji 1.0 – w przygotowaniu są jeszcze dwa duże update’y, zaplanowane kolejno na jesień i zimę (lub początek 2021).

Wraz z The Truth do gry zawitali kolejni przeciwnicy, o których mogliście przeczytać w poprzednich raportach.

Więzienie, do którego trafialiśmy po pojmaniu przez żołnierzy NAR-u przeszło całkowity lifting, stając się właściwie zupełnie nową lokacją.

Jak po wprowadzeniu każdego dużego patcha, rozwija się także wątek Igora i Tatiany, a także postaci niezależnych, które mogą nam towarzyszyć. Do licznego grona osobowości dołączył również ktoś nowy – Mały Stalker, którego spotkamy w trakcie wykonywania zadań dla Olgi.

Na pełną historię nowego NPC musimy jednak poczekać – zgodnie z roadmapą, zostanie uzupełniona w kolejnym patchu, o roboczej nazwie The Woman in Red Dress. Przedostatni update będzie o tyle ciekawy, że wraz z nim wszystkie mechaniki mają zostać ukończone, a istniejące lokacje doczekają się rozbudowy, o której farmerzy mówili od jakiegoś czasu.

Ostatnią dużą zmianą, na którą czekałem od października zeszłego roku jest przerobiony interfejs, który WRESZCIE stał się bardziej czytelny. Nie jest to jeszcze poziom mistrzowski, ale jest zdecydowanie lepiej, niż wcześniej.

Choć The Truth wprowadza do Chernobylite sporo nowej zawartości, produkcja dalej posiada sporo mniejszych i większych niedoróbek, które Farm51 będzie starało się łatać w najbliższym czasie. Niemniej w obecnym stanie gra jest jak najbardziej grywalna i warta wypróbowania.

Pełny spis nowości wprowadzonych przez The Truth znajdziecie tutaj, a poniżej film podsumowujący The Truth:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *