Ogłoszenia:

The Long Way – animacja na Unreal Engine 4

img
paź
08

The Long Way pokazuje jak mógłby wyglądać S.T.A.L.K.E.R. 2 (albo chociaż cutscenki w nim) przy użyciu UE4 i – jak na amatorską produkcję – prezentuje się świetnie!

Twórca znany jako WalterWolf od kilku lat tworzy krótkometrażówki i, podobnie jak DKUD, zaczynał od Source Filmmaker. Po przesiadce na Unreal Engine 4 kwestią czasu było, kiedy przygotuje coś osadzonego w świecie S.T.A.L.K.E.R.-a no i… właśnie to zrobił.

Trwający prawie 5 minut film zatytułowany jest „The Long Way”. Zobaczymy w nim stalkera, który wyrusza w długą drogę z bliżej nieokreślonego punktu w Zonie aż na Kordon. Film nie jest zbyt emocjonujący i nie obfituje w „gorące” zwroty akcji, ale wszyscy wielbiciele świata wykreowanego przez GSC powinni docenić jego klimat. W tle przygrywa oczywiście Kino – „Спокойная Ночь”.

Jeśli macie kilka wolnych minut, obejrzyjcie i dajcie znać, co sądzicie o tej animacji.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    paź 11, 2020 @ 13:08 pm

    Animacja trzyma klimat i to bardzo. Wielki szacunek dla wykonawcy bo klimat jak i muzyka która leci w tle robi swoje. Ciary gwarantowane.

  • img
    paź 11, 2020 @ 21:17 pm

    Animacja bardzo przyjemna , jedyna rzecz która przykuła moją uwagę to sposób strzelania do bandyty na początku pistolet tak mocno odchylony w prawo że nie ma szans trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *