Ogłoszenia:

The Journey

img
wrz
25

W skrócie

Tytuł oryginalny: The Journey
Twórca: el_chupacabra
Data wydania: 25 IX 2021
Wersja językowa: PL
Autor spolszczenia: my 🙂
Wymagana wersja gry: repack – mod samodzielny

2.36/5 (36)

Opis

Prawie dwie dekady po wydarzeniach znanych z trylogii Zona nie jest już tym samym miejscem. Dawni mieszkańcy albo nie żyją, albo uciekli w obawie przed ciągle zmieniającą się Zoną. Cały obszar Strefy Anomalnej zdaje się być nieco mniejszy, ale i bardziej niebezpieczny – nikt już nie pamięta o elektrowni i wydarzeniach sprzed dwudziestu lat. Teren za dawnym Jantarem jest już silnie radioaktywnym, wymarłym pustkowiem a niedobitki mutantów, przemierzające okolicę zdają się umierać. Podobnie jak niegdyś bujna roślinność, liczne anomalie… Zona jest stara i zmęczona. Ciągle żywa, ale nikt tak naprawdę nie wie ile to potrwa ani jak się skończy…

W The Journey się tego nie dowiemy, ponieważ nie to jest celem moda – zamiast dokonywać wielkich czynów, będziemy mieli okazję poznać dość przyziemną historię mieszkańca przylegających do Strefy Wykluczenia ziem i razem z nim udać się w wyjątkową podróż.

  • nowa fabuła;
  • 4 stare, ale przerobione lokacje i 3 zupełnie nowe, stworzone od podstaw;
  • mnóstwo nowych tekstur, zupełnie inna roślinność
  • ulepszona sztuczna inteligencja

Pobieranie

Instalacja

Rozpakowujemy archiwum w wybranym miejscu i uruchamiamy grę.

Spolszczenie znajdziecie w folderze translations – wystarczy przenieść zawartość folderu z polską wersją do katalogu gamedata.

Stan na 25.09.2021: premierowa wersja spolszczenia pewnie dostanie kilka poprawek przy aktualizacji moda. Jeśli pojawią się wcześniej (lub aktualizacja wyjdzie później), pod powyższym odnośnikiem do TJ pojawi się drugi, do samego spolszczenia.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    kwi 2, 2022 @ 8:06 am

    Witam, wiecie czy jest możliwość zainstalowania jakiejś paczki broni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *