Ogłoszenia:

The Journey – prezentacja lokacji na nowym wideo i nowa data premiery

img
maj
04

Autor The Journey opublikował wczoraj nowe wideo, na którym zobaczymy wszystkie lokacje, jakie znają się w modzie.

The Journey miał być czarnym koniem pierwszej połowy tego roku – premiera moda zaplanowana była na początek kwietnia. Z uwagi na pewne trudności, jakie napotkał jego twórca, premiera została przesunięta najpierw na nieokreśloną przyszłość, a następnie na III kwartał bieżącego roku. Ciężko stwierdzić czy jest to termin wiążący, jednak dodatkowe kilka miesięcy pracy powinno postawić The Journey na nogi.

Tymczasem el_chupacabra, czyli autor moda, opublikował wczoraj nowy film, na którym zobaczymy wszystkie lokacje, jakie znajdą się w modzie. Są tutaj znajome miejsca i na pierwszy rzut oka da się rozpoznać Kordon, Wysypisko, Agroprom oraz Jantar, ale zobaczymy też 3 zupełnie nowe mapy, stworzone specjalnie na potrzeby The Journey.

Nieco więcej na temat moda dowiecie się z naszego wywiadu sprzed kilku miesięcy. Lokacje wyglądają bardzo klimatycznie, a sam mod wydaje się w ciekawy sposób podchodzić do uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a. Czy rzeczywiście sprosta oczekiwaniom, przekonamy się – miejmy nadzieję – już za kilka miesięcy.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *