Ogłoszenia:

The Frontier znika z sieci przez pornografię dziecięcą

img
sty
28

Tego nikt się nie spodziewał…

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, w połowie stycznia zadebiutował wyczekiwany mod do Fallouta: New Vegas. Początkowo społeczność przyjęła produkcję z wielkim entuzjazmem, doceniając długość rozgrywki i liczne nowości, jakie zawierała. Problem pojawił się wczoraj, kiedy twórcy zdecydowali się na wycofanie The Frontier z sieci.

Oficjalny komunikat na ten temat brzmi tak:

„W przeciągu ostatnich kilku godzin pojawiły się pewne głęboko niepokojące wiadomości. Zostaliśmy powiadomieni, że jeden z naszych programistów, ZuTheSkunk, publikował na swoich prywatnych, artystycznych kontach zawartość o charakterze pedofilskim. Nasz zespół potępia to działanie z całą stanowczością. ZuTheSkunk został usunięty z zespołu oraz wyrzucony z naszej społeczności na Discordzie. W najbliższym czasie planujemy rozmowę z poszczególnymi członkami zespołu celem poznania ich opinii o zaistniałej sytuacji i chęci podjęcia bardziej przemyślanych decyzji. W chwili obecnej zaprzestajemy wszelkich prac nad modem, by odpowiednio zareagować na bieżące wydarzenia. Podejmiemy dalsze działania, a także przygotujemy bardziej szczegółowe oświadczenie w najbliższej przyszłości. Wszelkie poglądy, opinie i przemyślenia wyrażone zarówno w modzie, jak i poza nim należą wyłącznie do autorów, którzy je wygłaszają, nie są oficjalnym stanowiskiem zespołu, społeczności, ani żadnej innej grupy”.

Kilka dni temu w internecie pojawiły się również doniesienia o kontrowersyjnych opcjach, jakie znajdziemy w The Frontier – choćby o tym, że główny bohater mógł zmusić nastoletnią dziewczynę do bycia jego niewolnicą.

Czekamy na rozwój wypadków, ale na ten moment nie wiadomo, czy mod wróci do oficjalnej dystrybucji. Nawet jeśli tak, to prawdopodobnie nie w takiej samej formie, w jakiej zadebiutował prawie dwa tygodnie temu.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    StoneKnight Odpowiedz
    sty 29, 2021 @ 0:19 am

    A ja się zastanawiałem dlaczego nie mogę pobrać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *