Ogłoszenia:

The Frontier wraca do oficjalnej dystrybucji

img
lut
02

Choć opinie o modzie, wyłączając różne kontrowersje, są mieszane, tak warto odnotować, że The Frontier wróciło do sieci.

Powstający przez 6 długich lat mod do New Vegas nie miał łatwego życia… Wkrótce po premierze został wycofany z oficjalnej dystrybucji na skutek działań jednego z członków ekipy. Po około tygodniu od The Frontier wraca do sieci, jednak w zmienionej względem oryginału formie – zawartość stworzona przez ZuTheSkunk, będącego w centrum skandalu pedofilskiego towarzyszącego premierze moda, została usunięta.

Tgspy, czyli szef projektu, wystosował przy okazji powrotu moda krótkie oświadczenie:

„Przepraszamy za chwilowe milczenie. Niedawno zwróciliśmy uwagę na fakt, że jeden z członków zespołu od jakiegoś czasu tworzy nieodpowiednie treści z udziałem nieletnich. Żaden z pozostałych członków ekipy nie był świadomy działań tej osoby zanim wyszły na jaw i potępiamy je w największym stopniu. Ta osoba została usunięta z naszego zespołu, jak również cały jej wkład w rozwój naszego projektu (…)”

Zawartość stworzona przez ZuTheSkunk, czyli na przykład ikony w Pip-Boyu, została tymczasowa zastąpiona „waniliowymi” grafikami, a zespół zajmuje się obecnie szukaniem innego rozwiązania. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że inne, krytykowane elementy modyfikacji nie zostały usunięte.

The Frontier pobrać możecie obecnie tylko na Nexusie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *