Ogłoszenia:

The Battle of Steeltown – dodatek do Wasteland 3 już w czerwcu

img
kwi
16

Czas wrócić do Kolorado!

Na temat Wasteland 2 miałem (i mam) mieszaną opinię; z jednej strony to dobra gra i udany powrót absolutnego klasyka gier postapo. Z drugiej – ten powrót nie był tak spektakularny, jak sądziłem. Oczywiście jest to wynik nieco zawyżonych oczekiwań względem kontynuacji. W końcu na Wasteland 2 czekałem nieco dłużej niż czekam na S.T.A.L.K.E.R.-a 2… Przypomina, że pierwsza część Wasteland ukazała się pod koniec lat ’80.

Co innego Wasteland 3 – nie żałuję ani minuty spędzonej w mroźnym Kolorado i wygląda na to, że już niedługo będę miał okazję tam wrócić. Już 3 czerwca zadebiutuje dodatek Wasteland 3: The Battle of Steeltown, w którym zwiedzimy fabrykę produkującą sprzęt dla Patriarchy. W pewnej chwili stałe dostawy ze Steeltown urywają się, a nasza drużyna będzie miała okazję przyjrzeć się tej sprawie bliżej.

Wygląda na to, że będzie dużo do oglądania – strajk pracowników, nieustające napady bandytów i bramy zamknięte na cztery spusty nie zwiastują niczego dobrego…

The Battle of Steeltown to jednak nie tylko rozszerzenie fabularne, ponieważ wraz z nim pojawią się nowe mechaniki i możliwości – wśród nich broń, która pozwoli rozwiązywać potyczki na inne niż dotychczas sposoby. Dodatek będzie skalował poziom trudności do możliwości naszej drużyny, zatem równie dobrze powinni się w nim bawić zarówno nowi gracze, jak i doświadczeni Strażnicy.

The Battle of Steeltown zadebiutuje już 3 czerwca bieżącego roku w cenie $13,99 (czyli zapewne nieco ponad 50 zł). Dodatek znajdziecie na Steamie oraz GOG-u. A na deser łapcie zwiastun:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *