Ogłoszenia:

Terra Incognita – prezentacja nowej lokacji

img
mar
15

Kolejny projekt twórców Fotografa jednak rozwija się dalej. Terra Incognita intryguje, ale i trochę martwi…

Jakiś czas po premierze Fotografa, ten sam zespół ogłosił, rozpoczęcie prac nad kolejnym modem, zatytułowanym Terra Incognita. Wiadomości pojawiały się stosunkowo rzadko i ograniczały głównie do niewielkich prezentacji, takich jak odświeżone modele postaci czy screeny z nowych lokacji.

Lata mijały, a Terra Incognita znajdowała się w piekiełku deweloperskim. Nieliczne nowe informacje i brak konkretnych terminów nie nastrajały pozytywnie, ale po Fotografie twórcy mają ogromny kredyt zaufania, który ciężko będzie zaprzepaścić.

Na najnowszym, udostępnionym w piątek materiale zobaczymy nową lokację – Zaginione Miasto. Wystarczy chwila, by rozpoznać w nim znajome Martwe Miasto, wycięte z Cienia Czarnobyla, ale możliwe do zwiedzenia w wielu modach (np. Anomaly 1.5.1). W porównaniu do oryginalnej lokacji stworzonej przez GSC jest tu jednak mnóstwo zmian. W oczy rzuca się przede wszystkim większa skala, przepastne podziemia czy sporych rozmiarów cmentarz. W tle przygrywa całkiem niezły utwór, będący jedną z kompozycji, jaka znajdzie się w modzie.

Terra Incognita ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Autorzy jak na razie nie składają żadnych konkretych obietnic, ale mod powstaje już od tak dawna, że pewnie ostatecznie ujrzy światło dzienne… Kiedyś.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *