Ogłoszenia:

Tekstury 2K w Area of Decay 0.7.5

img
wrz
28

S.T.A.L.K.E.R. na platformie DayZ dalej jest rozwijany; przerwa w większych aktualizacjach została zakończona, a wśród nadchodzących nowości znajdziemy między innymi tekstury 2K…

A skoro o teksturach mowa, to Area of Decay 0.7.5 korzysta teraz z tych znanych STALKER TWO-K, autorstwa Akinaro. Zona zyskała więcej szczegółów, a na tę chwilę około 80% tekstur w lepszej jakości zostało wdrożonych. W przyszłości twórcy planują dodać ich więcej.

Druga nowość, jaką wprowadza update to drobna rozbudowa Doliny Mroku. Pojawił się port i kilka dźwigów (jeden z nich można nawet zwiedzić od środka), a tuż obok niewielkie bagna.

Jest jeszcze jedna, istotna niespodzianka…

W następnych update’ach twórcy skoncentrują się przede wszystkim na dodawaniu kolejnych, północnych terenów Zony. Trwają prace nad Laboratorium X2, Limańskiem i Czarnobylem-2, w którym zobaczymy radar DUGA. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem, ale w każdej chwili mogą one ulec zmianie.

Będziemy informować na bieżąco o nowościach, jakie wprowadza mod. Nie jest to jeszcze S.T.A.L.K.E.R. w pełnym tego słowa znaczeniu, ale jeśli znudził Was już klimat podstawowego DayZ, AoD nadaje mu zupełnie nowego kolorytu i warto go sprawdzić samemu.

Area of Decay 0.7.5 pobierzecie tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *