Ogłoszenia:

Techland zaprasza na długi gameplay z Dying Light 2

img
lis
26

Zacznijmy może niestandardowo i trochę gorzko: do premiery Dying Light 2 pozostały jeszcze 3 miesiące. Do premiery S.T.A.L.K.E.R.-a 2 – 5 miesięcy. Które studio pokazało więcej ciekawych materiałów? Pytanie, oczywiście, retoryczne.

Dying Light 2 jest tuż za rogiem, a gra została już zapewne ukończona; Techland zapewne w pocie czoła pracuje nad dopracowaniem najnowszej produkcji i stara się jak może, by wieść o niej dotarła do każdego. Ostatnio zaproszeni przez deweloperów dziennikarze mieli okazję sprawdzić ją własnoręcznie, więc internet zalała fala opinii i gameplayów.

Zdaniem niektórych gra nie wygląda tak dobrze, jak wyglądać by mogła i duża ilość fanów za powód uznaje fakt, iż Dying Light 2 pojawi się także na konsolach poprzedniej generacji. Być może coś w tym jest, ale w produkcjach takich jak ta to nie grafika odgrywa największą rolę, a gameplay – świadczy o tym chociażby fakt, że pierwsza część gry ma ciągle ogromną, aktywną społeczność, aktywnie wspieraną przez Techland kolejnymi dodatkami i eventami. No, może za wyjątkiem nieszczęsnego Hellraid…

Już 2 grudnia o 21:00 na kanale Twitch Techlandu będziemy mieli okazję zobaczyć kolejną prezentację rozgrywki z Dying Light 2 – Techland zaprosił właśnie na kolejny epizod „Dying2know”, podczas którego dostaniemy kwadrans nowego gameplayu. Cały stream skupi się przede wszystkim na zadaniach i przeszkodach, jakie napotkamy podczas gry. Studio opublikowało też krótką zapowiedź:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *