Ogłoszenia:

Summer Game Fest 2021 nadchodzi

img
maj
20

Tegoroczna edycja Summer Game Fest może, ale wcale nie musi przynieść nowych informacji o grach, na które czekamy…

W ubiegłym roku E3 z uwagi na pandemię koronawirusa nie odbyło się, ale Summer Game Fest już tak – zaprezentowano wówczas sporo ciekawych tytułów, jak chociażby remake Demon’s Souls, Spider-Man: Miles Morales czy – nie uwierzycie – pierwszy zwiastun S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Wydarzenie trwało łącznie kilka miesięcy i przyniosło szereg nowych informacji, którymi branża żyła przez ostatni rok.

W tym roku E3 już się odbędzie (w dniach 12-15 czerwca), ale Summer Game Fest również i rusza już 10 czerwca o 20:00 czasu polskiego. Tak jak poprzednio, jego gospodarzem będzie Geoff Keighley i zgodnie z jego zapowiedziami, już pierwszego dnia czeka na nas „ponad tuzin” światowych premier od znanych wydawców. W imprezie wezmą udział największe firmy z branży, a wśród nich znajdziemy także Xboxa.

Czy oznacza to szansę na obiecany przez Boczarowa, tegoroczny gameplay S.T.A.L.K.E.R.-a 2? Możliwe, że tak. GSC Game World nie zajęło w tej sprawie żadnego stanowiska i mało prawdopodobne, by to się zmieniło. Jak zwykle będziemy monitorować sytuację i jeśli impreza przyniesie jakieś ciekawe wiadomości – na pewno damy znać.

Pełna lista partnerów wydarzenia, a także „rozkład jazdy” dostępne są na oficjalnej stronie Summer Game Fest.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *