Ogłoszenia:

Stalowy Świt nadchodzi. Nowy dodatek do Fallout 76 w drodze

img
lis
12

Dodatek Stalowy Świt zadebiutuje już za kilkanaście dni, a wraz z nim sporo nowości, które mocno odmieniają dotychczasowe doświadczenia płynące z gry w Fallout 76.

Mimo kiepskiego startu, MMO Bethesdy wydaje się powoli wyrastać na jednego z liderów gatunku. Kolejne dodatki rozbudowują grę w ogromnym stopniu, a najnowszy z nich, zatytułowany Stalowy Świt, to przede wszystkim powrót Bractwa Stali.

Nowa seria zadań związana z nim, rozpoczyna się od przybycia paladynki Leili Rahmani oraz jej drużyny z Kalifornii, by założyć komórkę swojej organizacji w Appalachii. Gracze będą mogli spotkać na swojej drodze nowe postacie niezależne, a także odblokować sprzęt Bractwa Stali. Warto zaznaczyć, że wraz ze Stalowym Świtem debiutuje dopiero pierwszy rozdział tej historii.

Wspominaliśmy o aktualizacji także miesiąc temu, kiedy na serwerach testowych można było sprawdzić kolejną dużą zmianę – możliwość zbudowania swojej własnej Krypty. Zasady nie uległy zmianom i każdy gracz będzie miał możliwość skorzystania za darmo z jednego rodzaju pomieszczeń. Pozostałe dwa będą wymagały posiadania atomów, czyli lokalnej waluty.

Stalowy Świt przyniesie oczywiście więcej zmian. Więcej dowiecie się na oficjalnej stronie, a aktualizacja zawita do gry już 1 grudnia.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *