Ogłoszenia:

Stalker 2: Są wskazówki, że do Zony wrócimy przed końcem czerwca

img
sty
02

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie premiera Stalkera 2 może być nawet zaraz 🙂 Ale przed końcem czerwca też jestem wolny…

Minęło raptem kilka dni od ostatniego gameplayu Stalkera 2 i czytając wasze opinie już mniej więcej wiem, jakie macie do tego materiału nastawienie. Jakie jest nasze, dowiecie się pewnie już niedługo, ale nasze osądy zweryfikuje i tak dopiero premiera gry. Z uwagi na rosyjską megalomanię i bandytyzm wydanie Stalkera 2 się przesunęło, choć nie wiedzieliśmy dokładnie do kiedy.

Teraz też nie wiemy, bo GSC Game World nie zajęło oficjalnego stanowiska i nie wygląda na to, by coś się miało w tym temacie zmienić. Niemniej ubiegłej nocy na twitterowym koncie The Game Awards, jednej z największych imprez poświęconych grom, pojawiła się lista produkcji, jakich premiera jest planowana przed końcem czerwca 2023. I chyba wiecie, do czego zmierzam, a jeśli nie, to zerknijcie sami:

Oczywiście bombardowanie pytaniami GSC nie ma większego sensu, ponieważ z uwagi na NDA (umowę o zachowaniu poufności), pracownicy będą po raz kolejny powtarzać jak mantrę prośbę o śledzenie oficjalnych źródeł. Z drugiej strony spinałoby się to w jakąś całość z zeszłorocznymi informacjami średnio wiarygodnego informatora…

Jeśli rzeczywiście Stalker 2 ukaże się przed końcem czerwca bieżącego roku, na pewno w najbliższych tygodniach zostanie to w jakiś sposób potwierdzone, a my niezwłocznie damy wam znać.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    sty 2, 2023 @ 15:38 pm

    Najważniejsze by wydali w ogóle. i to by stan techniczny nie przerażał

  • img
    sty 3, 2023 @ 6:32 am

    ja bym wolał poczekać dłużej by wszyskie mechaniki były w grze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *