Ogłoszenia:

Stalker 2: Nowy zwiastun z Włóczęgą w roli głównej

img
lis
30

Kolejny zwiastun i powrót starego znajomego.

Nowy zwiastun Stalkera 2 to powrót do trailerów zmontowanych z przerywników filmowych, jak to miało miejsce przy okazji poprzednich materiałów. Tym razem w roli głównej zobaczymy Włóczęgę, jakiego powinniście doskonale pamiętać z Zewu Prypeci – to były członek Monolitu, którego spotykaliśmy w pobliżu stacji Janów.

Obecność Włóczęgi to niejako kolejne już potwierdzenie, że Stalker 2 będzie korzystał z pomysłów powstałych na potrzeby Stalkera 2 anulowanego w 2011 roku. Trudno ocenić, czy to dobrze czy źle – na tę chwilę Serce Czarnobyla wydaje się być miszmaszem starych koncepcji i czegoś nowego, choć obserwując zwiastuny i informacje nie mogę oprzeć się wrażeniu, że tych pierwszych jest więcej.

Oprócz znajomego Monolitowca, widzimy tutaj inne postacie, jakie przewijały się także w udostępnianych wcześniej materiałach, np. pułkownik Aleksander Korszunow, z jakim po raz pierwszy zetknęliśmy się przy okazji artykułu opublikowanego w PC Gamerze. Skoro było to tak dawno temu, że aż musiałem sprawdzić nazwisko nowej postaci, to albo zaczynam się starzeć, albo Stalker 2 zaczyna przekraczać rozsądny czas rozwoju, w którym da się jeszcze spamiętać wszystkie ciekawsze wiadomości, jakimi niechętnie dzielą się twórcy…

Przypominam, że aktualna data premiery Stalkera 2 to ciągle pierwszy kwartał 2024 roku.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *