Ogłoszenia:

Stalker 2: Nowa data premiery. Tym razem się uda?

img
sty
16

Chciałem napisać coś chwytliwego, ale wystarczy chyba krótko: ta, jasne.

Narzekaliśmy, że mamy mało wiadomości dotyczących Stalkera 2, to proszę bardzo: jednego dnia elektryzujące newsy o tym, że gra dostała nowe screenshoty (nawet jeśli nie były całkowicie nowe), a dzisiaj już kolejne wieści: mamy datę premiery Stalkera 2. Mówiłem i pisałem to już tyle razy, że w zasadzie na tym etapie nie budzi to większych emocji. A przynajmniej nie tych pozytywnych.

Stalker 2: Serce Czarnobyla ukaże się na pecetach oraz Xboksach najnowszej generacji już 5 września 2024 roku. Ogłoszeniu towarzyszył króciutki zwiastun z posiadówką przy ognisku, jaki przez GSC będzie pewnie określany mianem „gameplay teasera Stalkera 2”, albo czegoś w tym guście, ale z gameplayem to ma wspólnego mniej więcej tyle samo, co ten pierwszy, dłuższy zwiastun.

Czy tym razem twórcy staną na wysokości zadania i dotrzymają tej, finalnej przecież, daty wydania gry? Nie mam pojęcia, ale czytając w zasadzie na bieżąco wasze komentarze widzę, że nie przyjmujecie tej wiadomości tak dobrze, jak poprzednich ogłoszeń dotyczących produkcji GSC. Dla pewności zerknąłem także jakie opinie panują poza granicami naszego kraju i najwyraźniej nie tylko Polacy lubią sobie ponarzekać, bo fani Stalkera na całym świecie mają już chyba trochę dosyć tego lawirowania firmy pomiędzy kolejnymi terminami, przetykanego okazjonalnym, kiepskim marketingiem.

Na tę chwilę nie pozostaje nam nic innego, jak to samo co zawsze: mieć nadzieję, że wreszcie się uda.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    sty 17, 2024 @ 18:56 pm

    Chyba serio zdążę zrobić upgrade kompa xD

  • img
    sty 17, 2024 @ 21:56 pm

    Ciekawe, co z fizyczną edycją kolekcjonerską. Na chwile obecną są „problemy” i mamy czekać na email który czort wie kiedy dostaniemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *