Ogłoszenia:

STALKER 2 na tegorocznym TGS? Microsoft potwierdził swoją obecność

img
wrz
06

Gamescom dobiegł końca, a  na horyzoncie majaczy już Tokyo Game Show i jest to kolejna okazja, w której możemy dowiedzieć się czegoś o S.T.A.L.K.E.R.-ze 2.

Gamescom 2021 dla wielu był nieco rozczarowujący; wydawać by się mogło, że zabrakło tytułów, na które będziemy czekać z wypiekami na twarzy. Choć zapowiedziano i pokazano mnóstwo intrygujących produkcji, tegoroczna edycja imprezy nie była tak zaskakująca, jak byśmy chcieli. No i nie było nic na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2…

To może się zmienić już niedługo za sprawą Tokyo Game Show, czyli kolejnej dużej imprezie branżowej. Tegoroczna edycja odbędzie się tylko w formie streamów online i startuje już 30 września i potrwa do 3 października, a w jej skład wejdzie ponad 40 różnorakich prezentacji. Wśród nich, jak nietrudno się domyślić, będzie godzinna konferencja Microsoftu, który już potwierdził swoją obecność na TGS.

W ubiegłym roku przedstawiciele giganta z Redmond również odwiedzili Tokio, jednak podczas pokazu zabrakło wielkich prezentacji i szumnych zapowiedzi; firma skoncentrowała się raczej na powolnej ekspansji na Daleki Wschód. Kto wie, może w tym roku (chociażby za sprawą kupienia Bethesdy przez Microsoft) się to zmieni? Aaron Greenberg, szef marketingu Xboxa zdaje się studzić oczekiwania twierdząc, iż tegoroczny TGS to dla nich przede wszystkim okazja do pokazania tytułów debiutujących w kolejnych miesiącach. Podobno ma obejść się bez większych ogłoszeń i zapowiedzi.

Oficjalny rozkład TGS 2021 znajdziecie w tym miejscu. Na ten moment nie ma żadnych przesłanek do tego, że zobaczymy cokolwiek na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2, ale jeśli się to zmieni – niezwłocznie damy Wam znać.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *