Ogłoszenia:

Stalker 2 na Fear Feście 2023. Krótki wywiad z twórcami

img
wrz
07

W zasadzie rozmowę w tym tonie można by było ciągnąć przez kilka godzin i raz na zawsze udowodnić, że sztuką jest mówienie dużo i nie powiedzenie tak naprawdę niczego.

Wczoraj wieczorem odbył się Fear Fest 2023 organizowany przez naszych rodaków z Krakowa. Na streamie pojawiło się prawie 50 gier w różnym stopniu ukończenia i choć nie brakowało kiepskich momentów, to znalazło się kilka horrorów, na które warto mieć oko. O tym jednak poczytać możecie w innych mediach, bo ten skromny zakątek, jak niewątpliwie zdążyliście już zauważyć, koncentruje się głównie na serii Stalker.

No i tak, na Fear Feście 2023 pojawił się także Stalker 2, ale oczywiście nie było żadnego nowego zwiastuna, a tylko powtórka tego, co widzieliśmy na tegorocznym Gamescomie. Oprócz starego trailera, dostaliśmy też krótki wywiad z pracownikami GSC, ale… Ech. Chyba znamy się na tyle, że zdążyliście zauważyć moją tendencję do ekscytacji kolejnymi informacjami, jednak męczy mnie ta zabawa w kotka i myszkę. Nie zabrzmi to pewnie najlepiej, ale siedzę w tym zbyt głęboko, a produkcja ciągnie się zbyt długo, by takie wywiady robiły na mnie jakiekolwiek wrażenie i coś mi mówi, że ze sporą częścią z was będzie podobnie.

Materiał obejrzycie poniżej, a ja tym razem powstrzymam się od jakiegokolwiek komentarza.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *