Ogłoszenia:

Sporo nowych informacji o Atomic Heart

img
mar
19

Atomic Heart, ciągle nazywany „rosyjskim Bioshockiem”, powstaje już od dobrych kilku lat. Mimo tego wygląda na to, że wszystko idzie zgodnie z planem. Twórcy zaktualizowali ostatnio swoją stronę internetową.

Pod koniec stycznia internet obiegła informacja o tym, że Tencent zainwestował w Mundfish – twórców Atomic Heart. Z racji, iż chiński gigant ma duże udziały także w Epic Games Store zaczęto spekulować, że być może „rosyjski Bioshock” zadebiutuje jako exclusive w sklepie Tima Sweeneya. „Być może” nie oznacza, że „na pewno” – jak na razie studio nie zajęło w tej sprawie żadnego stanowiska, a na oficjalnej stronie internetowej dowiemy się tylko, że Atomic Heart zadebiutuje na PS5, PS4, Xboxie One, Xboxie Series X|S i pecetach.

No właśnie, strona internetowa – Mundfish zaktualizowało wszystkie informacje oraz dodało sporo nowych screenów.

To nie koniec nowości, bo pojawiła się linia czasu, prezentująca tło fabularne rosyjskiej produkcji, a także prezentacje – broni, głównego bohatera, potworów i lokacji.

Więcej materiałów pojawi się zapewne w najbliższej przyszłości, a wszystkie znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Atomic Heart.

Gra zaprezentuje nam alternatywną historię ZSRR i zabierze na wycieczkę do placówki numer 3826, w której w wyniku awarii maszyny zaatakowały pracowników. Jako major Nieczajew – agent o kryptonimie P-3 cierpiący na częściową amnezję – będziemy mieli za zadanie zbadać tę sprawę i zapobiec skutkom katastrofy, a także wydostaniu się poufnych informacji, mogących zagrozić istnieniu świata.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Mundfish celuje wyżej, niż w przeciętną grę akcji, więc opowieść będzie zapewne bardziej skomplikowana. Czy rzeczywiście – dowiemy się po premierze Atomic Heart, której data nie została jeszcze ogłoszona…

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *