Ogłoszenia:

Cień Czarnobyla

Gra ukraińskiego studia GSC Game World, której produkcję ogłoszono 8 maja 2004 (4 stycznia 2001 jako Oblivion Lost). Absolutnie kultowa produkcja, która przyciągnęła przed ekrany miliony graczy na całym świecie. Stalker określany jest mianem „survival FPS” z elementami RPG – co prawda nie zbieramy tu surowców jak w nowoczesnych grach surwiwalowych, ale celem do przetrwania jest znajdywanie przedmiotów, posiadających własne statystyki (jak w grach fabularnych) i rozmowa z postaciami niezależnymi, a obecność nieobliczalnego, wrogiego środowiska nieustannie utrudnia nam zadanie.

Wszystkie zagrożenia środowiskowe, na jakie natknąć możemy się w Cieniu Czarnobyla.

 

 

 

Podstawa zarobku każdego stalkera to zbieranie drogocennych błyskotek. Zebraliśmy je wszystkie i sprawdziliśmy dokładnie jakie mają właściwości.

 

 

 

Poruszanie się po Strefie Wykluczenia bez broni nie jest najlepszym pomysłem… Dzięki uprzejmości jednego z handlarzy podejrzeliśmy jak działają wszystkie dostępne pukawki.

 

 

 

Uzbrojenie to nie wszystko; dobre zarządzanie zawartością ekwipunku i znajomość narzędzi, jakie nosi przy sobie Naznaczony pozwoli skutecznie przebrnąć przez najniebezpieczniejsze rejony Zony.

 

 

 

 

Na swojej drodze napotkamy wiele ugrupowań o własnych poglądach na Strefę i często wykluczających się interesach.

 

 

 

Podstawą ochrony stalkera są jego zmysły – im wcześniej dostrzeżemy niebezpieczeństwo, tym lepiej będziemy w stanie na nie zareagować. Mimo tego dobry kombinezon w większości przypadków okazuje się niezbędny.

 

 

 

 

Podczas wędrówki na północ zwiedzimy wiele zróżnicowanych lokacji – zarówno naziemnych, jak i podziemnych…

 

 

 

Jednym z podstawowych zagrożeń w Zonie są silnie zmutowane istoty. Część z nich była kiedyś zwierzętami, inne – przerażającym eksperymentem Świadomości-Z…

 

 

 

W tym anomalnym, wrzącym tyglu jakim jest Strefa Wykluczenia w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a natrafimy na wiele zapadających w pamięć postaci. Zrobiliśmy listę wszystkich istotnych z różnych powodów dla opowieści Cienia Czarnobyla.

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla kupisz na: