Ogłoszenia:

„Roadmap” zagadki GSC – po polsku

img
kwi
21

Cała stalkerska społeczność przyjęła z entuzjazmem wiadomość o rozwiązaniu szyfru. Świadczy o tym chociażby absurdalna (biorąc pod uwagę ilość stałych widzów) ilość wyświetleń naszego materiału na ten temat. Ale to nie koniec!

Kilka dni po ogłoszeniu wyników studio GSC Game World postanowiło podzielić się z fanami mapą powiązań, jaka posłużyła do stworzenia tej intrygującej zagadki. Im dłużej na nią patrzę, tym trudniej mi uwierzyć w to, że ktoś był w stanie odtworzyć to we własnej głowie, a następnie dojść do rozwiązania…

Wszystkie elementy faktycznie układają się w jedną, wielką całość. Są tutaj odniesienia do wszystkich części trylogii i znanych już konkretów na temat S.T.A.L.K.E.R.-a 2, czyli – oprócz sławnego bochenka chleba – oficjalnej strony internetowej produkcji.

Mapa wygląda imponująco i jako ciekawostka jest godna uwagi fanów. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszyscy z Was znają „mowę wschodu”, dlatego sama grafika jest bezużyteczna. A co, gdyby uczynić ją bardziej zrozumiałą?

Nie udało mi się rozgryźć tylko jednej rzeczy, ponieważ… nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Długo nad tym myślałem, jednak nie doszedłem do żadnych konkretnych wniosków. Zamiast wymyślić cokolwiek, postanowiłem zostawić oryginał – może ktoś z Was będzie lepszy w te klocki?

Wiem, że już trochę po czasie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście podzielili się tym ze światem 😉

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *