Ogłoszenia:

Road to Vostok – Nowy zwiastun i dziennik developera

img
cze
12

Coś w sam raz na otarcie łez po tym, jak na żadnym z czerwcowych streamów nie zobaczyliśmy Stalkera 2.

Jak pisałem kilka dni temu, tak też się stało – Stalker 2 nie pojawił się na żadnym z dużych, czerwcowych pokazów. GSC najwyraźniej potrzebuje więcej czasu na przygotowanie czegoś, więc zostaje nam zadowolić się tym, co dostaliśmy. A dostaliśmy bardzo krótki, ale treściwy zwiastun Road to Vostok – produkcji tworzonej przez jedną osobę, której demo możecie ogrywać już od kilku miesięcy.

W ostatnich tygodniach wersja demonstracyjna wzbogaciła się o nowe bajery, więc nawet jeśli sprawdziliście grę kilka miesięcy temu, to jest to dobry czas by sprawdzić, co się zmieniło.

Oprócz zwiastuna z Future Games Show, autor przygotował obszerny devlog, w którym omawia system kryjówek i wiele innych aspektów swojego projektu. Nie przychodzi mi do głowy żaden twórca przygotowujący tak obszerne materiały, ale pozostaje nam się tylko cieszyć – jeśli czekacie na Road to Vostok, zarezerwujcie sobie 20 minut, bo warto to obejrzeć chociażby dla samej zorzy polarnej, którą możemy zobaczyć w grze, choć szansa na to wynosi zaledwie 1%.

Road to Vostok nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *