Ogłoszenia:

Remake STALKER-a na UE4 – nowe wideo

img
lis
01

Ivan Sorce na początku tworzenia swojego remake’u STALKER-a na UE4 często wrzucał filmy z prezentacją kolejnych osiągnięć. Ostatnio robi to rzadziej, ale najnowsze wideo powinno wynagrodzić nam oczekiwanie.

W ostatnich newsach wspominaliśmy o tworzeniu systemu dialogów i poziomami, jakimi twórca zajmował się ostatnio – Jantarem oraz Laboratorium X16. W międzyczasie trwały prace nad innymi elementami rozgrywki, a udostępniony dziś rano film pozwala się z nimi zapoznać.

Na początku stado Dzików i anomalia Wir – chyba nie musimy mówić, że nie jest to najlepsze połączenie… Dla mutantów, oczywiście. Efekty działania anomalii są satysfakcjonujące, a po przeciwniku pozostaje artefakt – Kotlet.

W dalszej części wideo zobaczymy PDA, które może być dla niektórych kontrowersyjne. Choć jest to ciągle urządzenie znane z oryginalnego STALKER-a, remake na UE4 celuje w nieco inny interfejs, do którego trzeba się będzie przyzwyczaić. Oczywiście PDA działa, wzorem najnowszych modów (chociażby Anomaly 1.5), w pełnym 3D.

Następnie trochę strzelania z RP-74 oraz przechadzka po posterunku na Kordonie. Wideo trwa niecałe 3 minuty, a jeśli chcecie wiedzieć więcej, odwiedźcie stronę remake’u STALKER-a na UE4, albo serwer Discorda.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    Włóczykij Odpowiedz
    lis 27, 2020 @ 18:29 pm

    Tekstury trochę mętne. Mam nadzieję, że to finalnie poprawią. I zbyt zielono, jak dla mnie. Wolę mrok Misery/Dead Air.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *