Ogłoszenia:

Remake Codename: Outbreak w przygotowaniu

img
lip
26

Jakiś czas temu przygotowałem materiał na temat wyjątkowej gry stworzonej przez GSC przed S.T.A.L.K.E.R.-em. Obiecałem drugą część, ale z powodu awarii dysku i utraty większości materiałów, nigdy się nie ukazała. Chyba niedługo ruszę ten temat znowu…

Wszystko za sprawą twórców We Are Not Alone i nadchodzącego Na Skraju Szmaragdowego Świtu. Chyba w poprzednich newsach wspominaliśmy, że rozwój Szmaragdowego Świtu trochę zwolnił, bo autor zajął się tajemniczym, pobocznym projektem, którym okazuje się być pełnoprawny remake Codename: Outbreak na X-Ray Engine.

No dobra, może nie całkiem „pełnoprawny”, bo będzie to tylko pierwsza misja. Autor zapytany wprost o dalsze losy gry, odpowiada tak:

„Nie wydaje mi się, żebym kontynuował pracę sam, bo chcę najpierw skończyć Na Skraju Szmaragdowego Świtu. Jeśli znajdą się ludzie, którzy będą chcieli tworzyć to dalej myślę, że im pomogę.”

Jak remake wygląda obecnie, zobaczyć możecie na kilku screenach, porównujących obecny wygląd produkcji i oryginał z 2001 roku:

Jak widzicie, udało się zaimplementować karabin modułowy, będący największym „ficzerem” oryginalnego Codename: Outbreak. Druga funkcja, z której słynęła gra, czyli przełączanie się pomiędzy postaciami jest w fazie przygotowania. Premiera prawdopodobnie w połowie sierpnia. Dla przypomnienia zwiastun oryginału:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    lip 26, 2020 @ 9:07 am

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *