Ogłoszenia:

Redakcja

Rednacz

Sierioża

Z natury trzyma(ł?) się na uboczu, chociaż na bieżąco śledził doniesienia na temat S.T.A.L.K.E.R.-a już od pierwszych zapowiedzi Oblivion Lost. Po premierze Cienia Czarnobyla zrozumiał, że kto raz wejdzie do Zony, nigdy jej nie opuści…

Co poza tym? Nieślubne dziecko Chimery i Kontrolera oraz (pół)żywy dowód na to, że Monolit trzyma się nadzwyczaj dobrze. Okupuje Centrum Zony od lat. Lubi szpinak, ale w okolicach Elektrowni nic nie rośnie.

Gadająca Głowa

Yossarian

Jeden z oldtimerów (dosłownie) w środowisku stalkerskim. Po burzliwej, anarchistycznej przeszłości, udało mu się znaleźć spokój. Swoją przygodę z Zoną rozpoczął dość późno, bo dopiero od Zewu Prypeci. Bardziej esteta niż kiler. Woli napawać się pięknem widoczków ze Strefy, niż prażyć z giwery. Z uwagi na odgłosy, jakie wydaje podczas snu, można przypuszczać, że ma wiele wspólnego ze Snorkiem. Raczej spokojny, nie szukający zwady, ceniący język bez kloacznych wstawek.

Nadenty

3OM6AKAH

Kiedyś był zwykłym stalkerem o raczej pogodnym usposobieniu, lecz wskutek działania wrogich sił uległ zombifikacji.Od tego czasu stał się pretensjonalny, krnąbrny i złośliwy, lubi także strzelać na oślep i słodycze. Swoją ignorancję najczęściej maskuje kwiecistą wymową.

Poznawanie Zony rozpoczął od Zatonu i dotarł aż na Kordon – tam zaciągnął spory dług u Sidorowicza, po czym uciekł do Centrum Zony. Najczęściej można spotkać go w odludnych miejscach, gdzie z lubością oddaje się swym zamiłowaniom – fotografowaniu uroków Zony i tworzeniu muzyki dla zombifikowanych stalkerów.

Redakcyjna maskotka

Burer Kamil

Najmontrzejszy Burjer w Zonie a nawet poza nioą. Jak nzajdziecie montrzejszego to na pewno będzie moja rodzina a jak nie to pszecież normalne bo nei ma takiego.