Ogłoszenia:

Ray tracing, nowe DLC i inne nowości w Chernobylite

img
kwi
22

The Farm 51 nie przestaje inwestować czasu w rozbudowę swojego najnowszego tytułu. Co znajdziemy w nowej wersji Chernobylite?

Latem ubiegłego roku Chernobylite opuściło Wczesny Dostęp. Z pełną wersją bawiłem się zdecydowanie dłużej niż planowałem, czego owocem jest ta recenzja. Kilka dni przed jej publikacją pojawiła się informacja, że studio odpowiedzialne za grę nie zamierza rezygnować z dalszej rozbudowy swojego tytułu – na okres pomiędzy minionym Halloween a ostatnim kwartałem bieżącego roku zaplanowano aż 6 DLC, łączących w sobie darmową zawartość w ramach podstawowej gry, jak i płatne dodatki.

Dwa z nich, zatytułowane Monster Hunt oraz Ghost Town już się ukazały. Od wczoraj dostępny jest trzeci dodatek o podtytule Blue Flames, przynoszący ze sobą sporo nowości. Pierwsza to nowa broń – kusza z szerokimi możliwościami modyfikacji, przydatna w skradankowym podejściu do rozgrywki.

Druga to Memory of You. Za tą niewiele mówiącą nazwą kryje się system znajdziek w formie zdjęć, nagradzający uważnych graczy dodatkowymi animacjami i dialogami, ujawniającymi nieznane fakty z życia Igora i Tatiany – czyli głównego bohatera gry oraz jego partnerki, po którą zdecydował się udać do Strefy Wykluczenia.

Największą nowością jest patch nextgenowy, dodający obsługę śledzenia promieni i teselację.

Krótki film udostępniony przez studio może nie pokazuje „pazura”, ale pojawiające się w internecie materiały – jak najbardziej. Na przykład ten:

Na koniec, tak jak wspominaliśmy w ostatnich SWNews, The Farm 51 przygotowało charytatywne DLC, z którego zysk zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    kwi 24, 2022 @ 21:12 pm

    Mieć tylko kompa, który pociągnie ten patch NG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *