Ogłoszenia:

Ray of Hope – gameplay i zapowiedź kolejnego materiału

img
lis
15

Na razie tylko krótka zajawka.

Stwierdzenie, że Ray of Hope było przez długi czas najbardziej oczekiwanym tytułem w całej historii moddingu S.T.A.L.K.E.R.-a chyba nie jest przesadzone. „Było”, bo pozostaje w produkcji już wiele lat i coraz mniej osób wierzy, że doczeka do szczęśliwej premiery. Kiedy pojawiło się xrMPE oczy wszystkich odwróciły się od RoH, ale teraz – kiedy xrMPE zmieniło swoje podstawowe założenia i nie będzie oferować już rozgrywki w kooperacji w otwartym świecie – to właśnie Ray of Hope po raz kolejny stało się jedynym projektem wieloosobowym, który może być wart oczekiwania.

Opublikowane wideo trwa tylko 3 minuty, ale zobaczymy w nim trochę walki, trochę eksploracji, rozmowę, handel czy poszukiwanie artefaktów.

Materiał został nagrany podczas ostatnich betatestów i nie odzwierciedla tego, jak ostatecznie będzie wyglądał mod. Oprócz tego pojawiło się 10 nowych screenów:

Nie wiemy kiedy ukaże się dłuższa wersja materiału, ale zespół podobno już nad nią pracuje. Czy tyle wystarczy, by ponownie przyciągnąć uwagę graczy? Przekonamy się wkrótce.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *