Ogłoszenia:

Przestrzenna Anomalia 2 – testy adaptacji Gunslingera

img
lis
10

Przestrzenna Anomalia 2 to jeden z ostatnich modów, na jakie naprawdę warto czekać przed premierą S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Opublikowano film, w którym zobaczymy prawie 4 minuty rozgrywki i adaptację Gunslingera.

Pierwszą część zna każdy (a jeśli nie, to tutaj możecie nadrobić zaległości – po polsku) i większość graczy była zadowolona; przygody Zwiera, który przypadkowo trafia do tytułowej Przestrzennej Anomalii okazały się być jednym z lepszych modów do Zewu Prypeci. Po wyjściu aktualizacji 4.1, autor zapowiedział piąty patch, jednak pomysł rozrósł się do tego stopnia, że przemianowano go na pełnoprawną część drugą. Przestrzenna Anomalia 2 jest w produkcji już od jakiegoś czasu – pierwszy zwiastun pojawił się w 2016 roku.

Ponownie będziemy mieli okazję wcielić się w Zwiera i tym samym poznać dalszy ciąg jego historii. Wiemy też, że po premierze twórca planuje uzupełnić swoje dzieło dwoma dodatkami, koncentrującymi się na pobocznych, niezwiązanych z fabułą wydarzeniach.

To jednak daleko przed nami, ponieważ mod nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Na ten moment wiemy, że wykorzysta dobrodziejstwa Gunslingera. Wczoraj na kanale autora pojawił się film z okazji zebrania 100 osób na Telegramie, na którym zobaczymy testy adaptacji, a także zwiedzimy kawałek lokacji.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    Perythiel Odpowiedz
    lis 13, 2020 @ 14:25 pm

    Super, akurat mod Przestrzenna Anomalia był dla mnie jak zupełnie nowa gra a po jego przejściu miałem growego kaca. Oby twórca dodał 2 a nawet 3 razy więcej contentu,czekam z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *