Ogłoszenia:

Prezentacja nowego Metra być może w tym tygodniu

img
sty
29

Najnowsze plotki sugerują, że nowa gra 4A Games zostanie zaprezentowana na streamie Sony.

Nowa gra z serii Metro jest w produkcji już od 3 lat. Z prostej matematyki wynika, że – jeśli twórcy nie resetowali projektu – najwyższy czas zastanowić się nad prezentacją nowych przygód Artioma. Prawdopodobnie Artioma, bo 4A Engine nie odniosło się oficjalnie do tego, czy nowe Metro będzie kontynuowało wątki z Exodusa, czy pójdzie zupełnie inną drogą.

Tak czy siak, wieszczyłem już prezentację kolejnej odsłony przy okazji zeszłorocznego Gamescomu, bo w kuluarach można było usłyszeć informacje sugerujące, że twórcy mają już coś konkretnego do zaprezentowania. Nic z tego nie wyszło i na prawie pół roku zrobiło się cicho. Aż do teraz, bo w internecie pojawiły się właśnie ploteczki o nowym pokazie gier zmierzających na PlayStation, wśród których miałoby się znaleźć właśnie nowe Metro.

Z jednej strony można natrafić na informacje, że chodzi o kolejną, dużą odsłonę serii, z kolei inne źródła mówią o projekcie VR-owym zatytułowanym Metro Awakening.

W tym momencie nie ma sensu zgadywać, bo na razie są to informacje niepotwierdzone przez Sony, ale prezentacja miałaby się odbyć już w przeciągu najbliższych dni, toteż warto trzymać rękę na pulsie.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *