Ogłoszenia:

Premiera The Journey przełożona

img
kwi
12

Szansa na tak szybką premierę była niska; teraz pojawiło się oficjalne potwierdzenie tego, czego domyślaliśmy się od kilku tygodni… Na osłodę jest też kilka screenów.

Kiedy kilka tygodni temu na stronie moda na Moddb pojawiła się data 10 kwietnia uznaliśmy, że jest to termin nadzwyczaj optymistyczny. Ostatnie informacje na temat The Journey napawały optymizmem, ale wspomniana możliwość przejścia moda od początku do końca nie oznaczała, że po drodze nie napotkamy żadnych błędów. I tak też się stało.

Jak informuje autor, z powodu natłoku problemów doszło do sytuacji, w której próba dodania czegoś nowego skutkowała wysypem kolejnych błędów. W dodatku brak czasu sprawia, że rozwiązywanie większości z nich będzie musiało poczekać. Data premiery została przesunięta na bliżej nieokreśloną przyszłość jako, że autor nie będzie w stanie poświęcić The Journey wystarczająco dużo czasu w nadchodzących tygodniach.

Wrócił także pomysł na beta testy wśród sympatyków projektu. Raportowanie problemów przez społeczność mogłoby pomóc w ich łataniu, ale The Journey jest modem typowo fabularnym, w którym to historia gra pierwsze skrzypce; poznanie jej podczas testów prawdopodobnie wpłynie na frajdę z ogrywania pełnej wersji. Temat jest ciągle otwarty, więc jeśli chcecie, możecie wypowiedzieć się na ten temat tutaj, albo w komentarzach poniżej – przekażemy Wasze sugestie twórcy.

Mimo problemów, część pracy została szczęśliwie zakończona – pojawiły się screeny prezentujące nowego Mięsacza. Teraz mutant jest o wiele szybszy i bardziej niebezpieczny niż jego podstawowa wersja. Lepiej będzie unikać spotkań z nim…

Autor wspomina też o „Pikniku na Skraju Drogi” i tym, jak po lekturze niemal zdecydował się na zamknięcie obecnego projektu i stworzenie nowego, ściśle trzymającego się historii z noweli Strugackich. Po tylu latach pracy nad The Journey jest to dość kontrowersyjny pomysł, ale miejmy nadzieję, że el_chupacabra się na to nie zdecyduje…

A na koniec jeszcze kilka screenów, tym razem ze stalkerami z dwóch nowych, dominujących ugrupowań, jakie spotkamy w The Journey.

Premiera The Journey pozostaje tematem otwartym. Damy znać, kiedy pojawią się jakieś nowe informacje lub kiedy autor zdecyduje się ujawnić nową datę wydania. Do tego czasu… czekamy.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *