Ogłoszenia:

Podsumowanie roku 2020 w Ray of Hope

img
sty
01

Jak wielu innych twórców, także autorzy Ray of Hope podzielili się noworocznym podsumowaniem i przy okazji zdradzili, nad czym obecnie pracują. Pojawiły się też nowe screeny.

Na ten tytuł czeka wielu, choć zaufanie do deweloperów zostało mocno nadszarpnięte przez przeciągający się proces produkcyjny i długi czas bez nowych wiadomości. Z okazji zakończenia pechowego 2020 roku autorzy przyznają, że nie był to dla nich najlepszy okres, ale wskazują na dokonane w trakcie ostatnich 12 miesięcy postępy – obecnie trwa przygotowywanie SDK Ray of Hope jako, że oryginalne okazało się niewystarczające do potrzeb moda.

Nowe oprogramowanie powinno pozytywnie wpłynąć na produktywność i zmniejszyć czas, potrzebny na wykonywanie kolejnych prac.

Jak wiecie, latem wystartowała kolejna tura beta testów, dzięki której udało się zebrać zgraną grupę testerów, a także kilku nowych członków zespołu pracującego nad RoH.

W 2020 roku rozpoczęła się też całkowita przebudowa lokacji, ale o tym mamy dowiedzieć się więcej w nadchodzącym czasie. Pozostaje więc czekać i mieć nadzieję, że ten rok będzie (wreszcie) rokiem debiutu Ray of Hope. Na deser jeszcze kilka screenów, jakie towarzyszyły podsumowaniu:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *