Ogłoszenia:

Plotki mówią, że Fallout: New Vegas 2 już powstaje

img
sty
21

Ostatni Fallout od Obsidianu przez wielu fanów traktowany jest jako ostatni Fallout w ogóle. Teoriom spiskowym na temat ewentualnego Fallout: New Vegas 2 nie ma końca i właśnie pojawiła się kolejna…

We wrześniu niespodziewanie pojawiła się informacja o wykupieniu ZeniMax przez Microsoft, a tym samym Bethesda, Obsidian Entertainment i inXile Enterteinment znalazły się pod opieką Microsoftu. Transakcja opiewała na absurdalne 7,5 miliarda dolarów i najzupełniej normalne jest, że nie wszystko zostało załatwione od ręki. Fuzja zostanie ostatecznie domknięta w najbliższych miesiącach.

Tuż po informacji o zakupach Microsoftu, fani Fallouta z prędkością światła dopytywali Obsidian o możliwość stworzenia New Vegas 2, jednak obeszło się bez zaskoczeń – studio odpowiedziało wymijająco.

Teraz do sprawy włączył się Tyler McVicker – insider, którego wiarygodność potwierdzają chociażby wiarygodne przecieki na temat Half Life: Alyx

Jego zdaniem New Vegas 2 pojawi się w drugiej połowie dekady; jeśli chodzi o inne marki Bethesdy, to najkrócej poczekamy na Starfield, a następne w kolejności ma być The Elder Scrolls VI w okolicach 2026-2027.

Na ile plotki McVickera są wiarygodne, przekonamy się w najbliższych latach. Raczej nie mamy co liczyć na to, że do sprawy odniosą się pracownicy Obsidianu lub Bethesdy. Fallout: New Vegas 2 ucieszyłby wielu fanów bardziej, niż „duża” część piąta – pozostaje mieć nadzieję, że Microsoft również to zauważył i wykona krok w odpowiednim kierunku.

Na koniec wideo od Tylera, w którym wylicza między innymi projekty, o których ma informacje (od 3:56):

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *