Ogłoszenia:

Pierwsze modele ze S.T.A.L.K.E.R.-a 2, gameplay jeszcze w tym roku

img
mar
26

Studio ewidentnie nie ma szczęścia do marketingu i obiecany film zza kulis produkcji S.T.A.L.K.E.R.-a 2 pojawił się na dobre 9 godzin przed imprezą Microsoftu.

Na początek – dziękujemy za absurdalnie duży odzew z Waszej strony. Od dobrych kilku godzin bombardujecie nas wiadomościami na FB i mailami informując o nowym materiale z S2. Wiemy o nim od samego rana, ale z publikacją newsa postanowiliśmy tym razem poczekać do oficjalnej emisji materiału. Tak dla odmiany.

To, że nie będzie konkretnego gameplayu rozczarowało wielu, ale można się było tego spodziewać – w końcu studio zajęło głos w sprawie imprezy już kilka dni temu i zdradziło, że dostaniemy materiał zza kulis, na którym przyjrzymy się niuansom w produkcji S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Prawdę mówiąc, tego też nie dostaliśmy… Albo inaczej – dostaliśmy, ale to takie absolutne minimum. Tym bardziej, że GSC podobno już szuka testerów

Materiał rozpoczyna się od krótkiego wstępu Boczarowa, w którym nie dowiadujemy się właściwie niczego, a tuż po nim przechodzimy do prezentacji odświeżonych modeli najbardziej ikonicznych frakcji serii – Powinności oraz Wolności. Modele – choć ciągle nie w wersji ostatecznej – wyglądają świetnie, ciesząc zarówno dużym poziomem szczegółowości, jak i większym realizmem. Mimo tego już na pierwszy rzut oka widać z kim mamy do czynienia i weterani serii powinni być zadowoleni z obranego kierunku artystycznego.

Według słów Boczarowa, w S.T.A.L.K.E.R.-ze 2 zobaczymy więcej frakcji.

Następnie możemy zobaczyć kilka modeli broni i usłyszeć, że pełna wersja S.T.A.L.K.E.R.-a 2 zawierać będzie

„(…) więcej niż 30 broni. Oczywiście dla każdej z nich będzie oddzielny zestaw modyfikacji”.

Modele wyglądają świetnie. Ciekawe, czy i tym razem dostaną wyssane z palca nazwy… 😉

Ostatnią częścią materiału jest prezentacja modelu jednej z postaci, a konkretniej – plugina, pozwalającego na modyfikowanie jej uzębienia. Dzięki takim małym szczegółom każdy stalker, jakiego spotkamy w Zonie, ma mieć swój wyjątkowy, unikalny wygląd.

Na koniec materiału pojawia się konkretna obietnica – więcej materiałów dotyczących S.T.A.L.K.E.R.-a 2 zobaczymy jeszcze w tym roku, a wśród nich będzie pokaz gameplayu.

Pełną wersję wideo zobaczycie poniżej.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
 • img
  Tomek Odpowiedz
  kwi 2, 2021 @ 2:44 am

  Mam nadzieje że będzie L85A3 (IL86) mam po prostu sentyment do do tej broni w całej serii Stalkera

 • img
  kwi 9, 2021 @ 13:53 pm

  @Tomek
  Osobiście to mam nadzieję że wydadzą a nie porzucą projekt. Uwielbiam serię ale kolejna odsłona by się przydała.
  Pozdrawiam Braci Stalkerów.

 • img
  kwi 21, 2021 @ 0:00 am

  Znając GSC to zębów i tak nie zobaczymy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *