Ogłoszenia:

Pierwsze darmowe DLC do Chernobylite wylądowało

img
paź
27

Poprawki błędów oraz nowe mutanty, a także nowa misja poboczna.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, The Farm 51 dalej wspiera swoją najnowszą produkcję. Dziś ukazało się pierwsze DLC w formie kolejnego patcha, zatytułowane Monster Hunt. Dzięki niemu będziemy mogli spotkać trzy nowe (choć nie do końca) stwory, a także sprawdzić poprawki kilku błędów.

Nowa misja poboczna, nazwana tak samo jak patch pozwala zapolować na jedno z trzech nowych monstrów. Wybaczcie, że nie po polsku, ale choć tłumaczenie wydaje się oczywiste, nie mam pojęcia jak ochrzcili je twórcy „po naszemu”.

Feral Chernohost pojawia się zwykle na otwartych przestrzeniach, tak jak jego odpowiednik z podstawki. Rozsądnie jest uciekać przed nim zygzakiem, zamiast w linii prostej.

Na Overgrown Dustera można natknąć się niemalże wszędzie, więc warto zwracać szczególną uwagę na dachy czy wraki samochodów. Jest mały i atakuje z dystansu, a do tego potrafi znikać.

Ostatnim z nowych potworów jest Ancient Shadow. W przeciwieństwie do Czernohosta pojawia się zwykle w zamkniętych pomieszczeniach i czyha na ofiary w cieniu. Jest powolny, ale w każdej chwili może przyspieszyć…

Ponadto Monster Hunt przynosi ze sobą poprawki w zachowaniu Czarnego Stalkera, a także naprawia sporo problemów. Pełna lista zmian znajduje się w tym miejscu, a skoro sami twórcy w zwiastunie mówią, że rozpoczyna się sezon polowań, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam udanych łowów, stalkerzy 😉

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *