Ogłoszenia:

Orientacyjna data premiery S.T.A.L.K.E.R.-a 2 to…

img
lip
25

Wszyscy uważnie śledzą media społecznościowe GSC, a mało kto zagląda tam, gdzie mogą kryć się konkretne informacje…

Oficjalne stanowisko GSC Game World jest takie, że nie są jeszcze gotowi, by mówić o dacie premiery. Tego dowiemy się w FAQ i na razie to tyle. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu niedawno S.T.A.L.K.E.R. 2 wzbogacił się o głównego programistę, zatem nie może być na tyle kompletny, by można było mówić o szybkiej premierze. Z jednej strony stoi to w sprzeczności ze słowami Grigorowicza który pisał, że oficjalnych informacji możemy spodziewać się na 4 miesiące przed wydaniem. Z drugiej – bądźmy realistami, przez ponad 2 lata produkcji wiele mogło się w tym temacie zmienić.

Tak czy siak przeglądając różne profile w mediach społecznościowych, doszedłem w końcu do Phila Spencera, a stamtąd do Xbox Wire, gdzie możemy przeczytać coś takiego:

Nie do końca rozumiem jaki cel przyświeca GSC w ukrywaniu daty premiery – przecież fani z całego świata nie liczą jeszcze na konkretny dzień, a chociaż przybliżony termin – w tym roku, w następnym, za dwa lata etc. Xbox, podobnie jak na początku stycznia Epic Games, wylał dziecko z kąpielą i odpowiedział dość jednoznacznie… Czyli co, pakujemy plecaki, robimy zapasy śrub i wyruszamy do Zony jednak w 2021?

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    lip 30, 2020 @ 14:07 pm

    Zastanawiam się, czy to S.T.A.L.K.E.R 2 będzie tylko na Xboxa, czy może będzie też na innych platformach….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *