Ogłoszenia:

Ogromna porcja screenów z Dead Air

img
maj
16

Jeden z najbardziej wyczekiwanych modów do STALKER-a, czyli Dead Air dalej się rozwija. Autorzy opublikowali całą masę nowych screenów z różnych okresów prac.

Ciężko jest ostatnio pisać jakiekolwiek newsy o tym, co dzieje się w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a. Jasne, że sytuacja społeczno-polityczna nie jest wprost związana z tematem modów, ale niektórzy twórcy sami postanowili zabrać głos w tej sprawie, więc jednak mają potrzebę pokazania społeczności po której stronie stoją.

Tak zrobili chociażby ludzie pracujący nad Dead Air i jeśli oglądaliście ostatnie Stalker World News (około 6:40) to wiecie, że zachowali się wyjątkowo nieelegancko, początkowo siląc się na neutralność, potem narzekając na kroki podjęte przez GSC w kwestii STALKER-a 2, a ostatecznie w pewnym sensie przyznając do syndromu sztokholmskiego… Bo jak inaczej nazwać fakt, że mimo surowego sprzeciwu (żeby nie powiedzieć „bojkotu”) wobec działań GSC, moderzy dalej rozwijają Dead Air?

Tak czy owak opublikowano ogromny album ze screenami z nadchodzącej wersji moda. Fotki pochodzą z różnych okresów – najstarsze mają już na karku 3 lata.

Wybraliśmy tylko dwa, bo aktualnie jakoś nie mamy ochoty dzielić się pracą ludzi wkładających kij w społeczność. Jeśli chcecie obejrzeć resztę, zapraszamy tutaj.


Mamy serca po właściwej stronie i pomagamy Ukrainie tak bardzo, jak tylko jesteśmy w stanie. Jeśli również chcecie pomóc, a przy okazji – odnosząc się do treści newsa – zagrać na nosie ludziom w pewnym sensie negującym obronę ukraińskiej niepodległości, możecie wesprzeć także jedną z poniższych, sprawdzonych zbiórek:

➜ https://www.siepomaga.pl/ukraina
➜ https://www.siepomaga.pl/atomukrainie
➜ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ukraina-zwierzeta

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *