Ogłoszenia:

Obszerny wywiad z DKUD-em po polsku!

img
cze
18

Coś ostatnio nam tych wywiadów obrodziło, a to jeszcze nie koniec. Dzisiaj chcieliśmy się podzielić takim, którego co prawda nie przeprowadziliśmy osobiście (bo zajęliśmy się tylko tłumaczeniem), ale zrobili to nasi znajomi z SMNS-Games – pozdrawiamy, korzystając z okazji.

Należy Wam się najpierw słówko wyjaśnienia – polska wersja była gotowa już jakiś czas temu, ale natłok pracy i brak czasu sprawiły, że… zapomnieliśmy o tym. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło; w końcu mało kto Was tak rozpieszcza jak my, prawda? Prawda?! 😉

Rozmowa jest naprawdę obszerna i trwa ponad 20 minut; całość kręci się głównie wokół pracy Denisa, czyli tworzenia świetnych krótkometrażówek na Source Filmmaker, a ostatnio – również na Unreal Engine 4. Nie brakuje oczywiście bardziej luźnych pytań, dzięki którym dowiecie się więcej o motywacjach DKUD-a, czy o tym, jak właściwie zaczęła się jego przygoda z filmami.

Jeśli chcielibyście więcej materiałów z SMNS-Games w języku polskim, to dajcie znać. Chłopaki robią świetną robotę i od wielu lat są rzetelnym źródłem informacji na tematy nie tylko stalkerskie. Pamiętajcie też, żeby po obejrzeniu zostawić łapkę w górę i / lub komentarz. A teraz już nie przeszkadzam i życzę przyjemnego oglądania.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
 • img
  cze 20, 2020 @ 17:58 pm

  Zarejestrowałem się specjalnie żeby napisać dla was że odwalacie kawał niesamowitej roboty na tej stronie i yt.
  Na poprzednim najpopularniejszym polskim serwisie stalkera mogliśmy tylko pomarzyć o takim natłoku newsów.
  btw: jakbyście też o książkach pisali byłoby spoko 🙂

  • img
   cze 20, 2020 @ 18:19 pm

   Książki też się pojawią, ale ciężko powiedzieć kiedy…
   Dzięki wielkie w imieniu całej ekipy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *